Avixa.pl - prosty i intuicyjny system do zarządzania salonem fryzjerskim lub kosmetycznym

13Maj

Avixa - Internetowy system obsługi salonu fryzjerskiego i kosmetycznego Prawdopodobnie najprostszy w obsłudze system do prowadzenia salonu fryzjerskiego oraz kosmetycznego. Wszystko, czego potrzebujesz, by skutecznie zarządzać firmą.

Z systemem Avixa, umawianie wizyt, rezerwacja terminów czy przeglądanie poprzednich zabiegów klienta staje się szybkie i przyjemne. Koniec z przeszukiwaniem zeszytów, notatników i terminarzy. Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarce Avixy nazwisko klienta, a system wyświetli o nim wszystke potrzebne informacje.

Szybkość działania oraz właśnie takie - profesjonalne podejście klienta, zaowocuje jego zadowoleniem i satysfakcją, dzięki czemu z miłą chęcią umówi się na kolejną wizytę w Twoim salonie, którą oczywiście wprowadzisz do swojego systemu.

Czasy, kiedy strony internetowe oglądało się tylko na komputerach stacjonarnych i laptopach minęły bezpowrotnie. Ilość urządzeń mobilnych, tabletów i smartfonów jest coraz większa. Pewnie sam dobrze wiesz, że oglądanie zwykłej strony internetowej w telefonie komórkowym jest trudne - mikroskopijna czcionka, trudna nawigacja itp.

Responsywny, czyli elastyczny system AVIXA dopasowuje się do ekranu urządzenia nie przyjmując miniaturowych rozmiarów. Masz możliwość korzystania z systemu na spacerze czy w podróży.

Zapraszamy na stronę naszego produktu: avixa.pl

Avixa.pl - prosty i intuicyjny system do zarządzania salonem fryzjerskim lub kosmetycznym
Mateusz Matuszczyk