O nas

Nasza firma funkcjonuje na rynku już od dłuższego czasu, co zaskutkowało realizacją wielu projektów i zaowocowało gronem usatysfakcjonowanych Klientów. Przeczytaj poniżej na jakich zasadach nasza firma funkcjonuje oraz co możemy Ci zaoferować.

Poznaj SECOND FLOOR

Co nas wyróżnia na tle innych? Głównie fakt, że jesteśmy pasjonatami, którzy po prostu lubią i cenią swoją pracę oraz satysfakcję z dobrze wykonanego zadania.

Diabeł tkwi w szczegółach, w związku z czym wykonując projekt bazujemy na nieustannie rozwijającej się wiedzy z zakresu m.in. programowania, optymalizacji, użyteczności oraz takich dziedzin nauki jak neurolingwistyka czy psychologia zachowań internautów.

Odpowiednia strona WWW powstaje w wyniku burzy myśli i masy pomysłów, które w połączeniu dają zadowalający efekt końcowy.

W skład zespołu wchodzą najlepsi specjaliści, gdzie każdy zajmuje odpowiednie stanowisko. I tak Naszą firmę tworzą zawodowi programiści, graficy oraz pozycjonerzy. Technologia nieustannie posuwa się do przodu, a co za tym idzie, trendy. Staramy się za wszystkim nadążyć, stąd też nieustanne rozwijanie kompetencji pracowników w zakresie informatycznym ale i podczas codziennej praktyki.