Współpraca

Już od dłuższego czasu współpracujemy z fotografem Rafałem Matyją, specjalizującym się w fotografii architektury, fotografii ślubnej, fashion, aktu i innych…Jeżeli na Twojej stronie internetowej, marzy Ci się piękna galeria z profesjonalnymi materiałami zdjęciowymi, czy też różnego rodzaju sesje wykonane na wysokiej klasy sprzęcie fotograficznym - z pomocą przychodzi Rafał.

Współpraca z Rafałem Matyją

Parę słów od Rafała:

Dziś "Artysta Fotografik", absolwent KSA w Krakowie, wykładam fotografie w Rybniku i ciągle uczę się nowego spojrzenia na świat przez pryzmat obiektywu.

Pracuję na najwyższej klasy sprzęcie Nikon D3s oraz Nikon D200, jasnych obiektywach Nikona jak i oświetleniu studyjnym możliwym do wykorzystania również w plenerze, a wszystko po to aby nic nie było w stanie mnie zaskoczyć a fotografie były pełne blasku.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, wychodzę naprzeciw Jego oczekiwaniom oraz dokładam wszelkich starań aby efekt końcowy był jak najbardziej zadowalający i wyjątkowy. Fotografia dla mnie to nie tylko pasja, ale i sposób na życie.