Nawigacja

W dzisiejszych czasach i na obecnym rynku nie wystarczy tylko i wyłącznie być w Internecie. Lista konkurencji jest nieziemsko długa, dlatego trzeba mieć się czym wyróżniać na tle innych czyli jakość oraz profesjonalny wizerunek. W ten sposób powstają nasze projekty i sukcesy naszych Klientów.

Mateusz Matuszczyk

Nasza filozofia

Filarami SECOND FLOOR są:

Jakość - nowoczesne metody oraz techniki. Jesteśmy nieliczną firmą, która może zagwarantować Klientowi nie tylko estetyczną, lekką i świeżą stronę WWW widoczną w Google ale i fakt, że na oprogramowanie (sfCMS) dajemy aż roczną gwarancję i ewentualną pomoc techniczną!

Niepowtarzalne pomysły – kreatywność, to nasza dominanta, stąd też nietuzinkowość projektów, a co za tym idzie, z przyjemnością odwiedzamy w Internecie swoje prace.

Indywidualizm – Klient jest zawsze na pierwszym miejscu, a na kolejnym, jego zadowolenie. W ramach budżetu pragniemy zawrzeć jak najwięcej korzyści, tak aby Klient był usatysfakcjonowany, a także oferta dopasowana do jego możliwości finansowych.

Współpraca – komunikacja i dobry kontakt, to podstawa stworzenia udanego projektu. Odległość? Dla nas to nie problem. Na bieżąco informujemy Klienta o postępach pracy drogą elektroniczną. Jak możemy o tym poświadczyć? Wykonaliśmy strony dla Klientów zarówno z zakątków kraju jak i Europy.

Obsługa klasy Business – jesteśmy firmą ceniącą profesjonalizm, rzetelność i konsekwencję w działaniu. Obsługa na wysokim poziomie, doświadczenie i doradztwo w sprawach projektu. My zajmujemy się tym, co należy do naszych obowiązków, a Ty sprawami swojej firmy.