Wsparcie techniczne

Wykonaliśmy dla Ciebie stronę internetową. Czy to już wszystko?

Oczywiście, że nie. Nawet projekt, który dla Ciebie wykonamy, choćby był wykonany w najnowszej technologii, najlepiej zoptymalizowany i zredagowany pod kątem SEO z czasem będzie wymagał okresowych zmian. Jest to normalne. Dlatego, dla naszych klientów, przygotowaliśmy bezpłatne wsparcie techniczne.

Wsparcie techniczne jest istotne na każdym etapie istnienia strony internetowej. Podłączenie klientowi systemu do zarządzania treścią i stwierdzenie "...a teraz róbta co chceta" jest definitywnie nie na miejscu. Niejednokrotnie zdaża się, że w takim momencie rolę administratora strony przejmuje właściciel, który jest skazany na siebie, zmagając się z technicznymi aspektami projektu. Zmiany dokonywane przez taką osobę, zajmują nieraz mnóstwo czasu, a co więcej, nie koniecznie mogą skutkować poztywnymi efektami.

Czy nie wolałbyś poświęcić tego czasu na czynności, w których jesteś specjalistą? A sprawy związane z administracją strony powierzyć Nam? Masz taką możliwość! Oferujemy bezpłatne wsparcie dla wszystkich naszych klientów. Aspekty techniczne pozostaw Nam. Ty w tym czasie możesz spokojnie zająć się swoją firmą i skoncentrować się nad przynoszeniem zysków. Jeśli na rynku pojawi się nowa technologia, nowy trend, z pewnością Cię o tym poinformujemy i zaproponujemy wdrożenie ów nowości aby usprawnić i unowocześnić Twoją stronę internetową.

Możesz nam zaufać i zawsze na nas liczyć!